Proč pracovat
v ZLKL?

Naším vzorem je Baťa. Po svých zaměstnancích chtěl vždycky maximum.
Disciplínu, plné nasazení, pracovitost a odhodlání.

Na oplátku jim dal vše, co potřebovali ke svému životu. Vzdělání, růst, bydlení, místo k odpočinku. Vybudoval nejen firmu, ale svými činy ovlivnil i celé město, které si s jeho jménem spojuje i dnešní generace.
A MY SE INSPIRUJEME.

Stále lepší

Zlepšování systémů, procesů, zavádění nových technologií, zvyšování
produktivity napříč všemi úseky. To je ZLKL. Spolu s firmou rosteme i my
uvnitř. Buď taky stále lepší!

Práce u nás má smysl

Je pro tebe důležité vidět za sebou výsledky? Právě to je jeden z důvodů, proč lidé pracují právě u nás. Každá pozice má výsledek práce, který je důležitý jak pro firmu jako celek, tak i pro dobré fungování ostatních. Pojď i ty dělat to, co má smysl.

Táhneme za 1 provaz

Každý jsme jiný, ale cíl je stejný. Proto si vzájemně pomáháme, radíme, jistíme si záda. Jde nám o stejnou věc.

Realizuj své nápady

Přijdeš s novým projektem? Máš nápad, který má věcný i ekonomický smysl? Pokud nás přesvědčíš o tom, že ho umíš dotáhnout do konce, dostaneš potřebné zdroje a zelenou k realizaci.

Jsme rodina

Chováme se k sobě mile, slušně a vzájemně se respektujeme. Chceme se cítit v práci dobře, lépe se pak pracuje. K tomu nám pomáhá rodinná atmosféra a společný cíl.

Férový systém odměňování

Platíme podle výsledků. Operátoři výroby jsou placeni od vyrobených kusů a jejich nadřízení jsou motivováni na tom, aby se vyrábělo co nejvíce. Kdo firmě ušetří nebo vydělá peníze, pozná to na výplatě.

Zaškolení je samozřejmost

Máš zájem o novou pozici? Nemáš zkušenosti, ale jsi produktivní a máš motivaci? Ve výrobě tě zaškolíme, začneme od nuly, mistři pomohou. Pro kancelář existují pracovní postupy, vše se můžeš naučit.

Významná ocenění

ZLKL získalo v posledních deseti letech mnohá ocenění. Pravidelně se umísťuje v žebříčku 100 nejlepších firem a ve Forbes žebříčku největších rodinných firem.

Nejvíce jsme však pyšní na ocenění v prestižním programu Czech Best Managed Companies pořádaném firmou Deloitte. Jedná se o globálně uznávaný program, který oceňuje přední domácí soukromé společnosti. Mentoři posuzují a do hloubky prověřují veškeré informace na základě 4 pilířů – firemní strategie, produktivita a inovace, firemní kultura a finanční výkonnost.
Jen ti, co obstojí ve všech, cenu získají. V roce 2021 jsme úspěšně obhájili ocenění z roku 2020 a už si brousíme zuby na další!

Neusínáme na vavřínech
a denně se zlepšujeme

Czech best managed
companies 2020, 2021 a 2022

český lídr

českých 100
nejlepších firem

žebříček největších
rodinných firem v čr

top odpovědná firma

inovátor roku

cad pro inovátory

manažer roku

inovační hvězda

Firemní benefity

Zajištěné stravování a stravenkový paušál

Poskytujeme stravenkový paušál, který průměrně odpovídá cca 1500 Kč v čistém měsíčně. Obědy jsou zajištěné, výběr je z několika druhů jídel.

Výhodné volání a SMS

Nabízíme využití výhodných telefonních a datových tarifů pro tebe, rodinné příslušníky a blízké přátele. V nabídce vnitropodnikové sítě ZLKL u Vodafone je tarif neomezeného volání vč. dat nebo korunový tarif. Volání mezi členy sítě je zdarma.

Firemní anglická školka

V naší Medové školce se intenzivně používá anglický jazyk, individuální přístup k dětem a prvky waldorfské pedagogiky. Přispíváme 1000 Kč na školné a dáváme přednostní právo zápisu.

Firemní ubytovna

Ubytovna se nachází přímo v Lošticích a místo na dvoulůžkovém pokoji stojí zvýhodněných 4150 Kč za měsíc. Společné je sociální zařízení, společenská místnost s TV a kuchyní. K dispozici pračky, wi-fi, parkoviště, úschovna kol. www.ubytovnalostice.cz

Sick days

Pracovník s měsíční mzdou (nebo-li THP) má po odpracování prvního celého kalendářního roku nárok na čerpání 2 sick days. Tento sick day nemusí být dopředu na rozdíl od dovolené schválený.

Péče o zdraví

Čím déle u nás pracuješ, tím větší je tvůj každoroční rozpočet na pořízení kvalitních potravinových doplňků, které jsou určeny na podporu zdraví. Část rozpočtu je možné použít na pořízení nového telefonu nebo příslušenství.

Bezúročná půjčka

Po 3 letech spolupráce můžeš požádat o bezúročnou půjčku ve výši 54 000 Kč. Tvůj přímý nadřízený návrh vč. svého doporučení postupuje nejvyššímu vedení. To pak rozhoduje o udělení půjčky.

Káva a občerstvení

Na pracovištích se nacházejí automaty na občerstvení a kávu. Ceny kávy a dalších nápojů jsou velmi lákavé.

Líbí se ti u nás?
Mrkni na volné pozice

Pořád to není ono?
vytvoř si svoji pozici