Proč pracovat
v ZLKL?

Naším vzorem je Baťa. Po svých zaměstnancích chtěl vždycky maximum.
Disciplínu, plné nasazení, pracovitost a odhodlání.

Na oplátku jim dal vše, co potřebovali ke svému životu. Vzdělání, růst, bydlení, místo k odpočinku. Vybudoval nejen firmu, ale svými činy ovlivnil i celé město, které si s jeho jménem spojuje i dnešní generace.
A MY SE INSPIRUJEME.

Stále lepší

Zlepšování systémů, procesů, zavádění nových technologií, zvyšování
produktivity napříč všemi úseky. To je ZLKL. Spolu s firmou rosteme i my
uvnitř. Buď taky stále lepší!

Práce u nás má smysl

Je pro tebe důležité vidět za sebou výsledky? Právě to je jeden z důvodů, proč lidé pracují právě u nás. Každá pozice má výsledek práce, který je důležitý jak pro firmu jako celek, tak i pro dobré fungování ostatních. Pojď i ty dělat to, co má smysl.

Táhneme za 1 provaz

Každý jsme jiný, ale cíl je stejný. Proto si vzájemně pomáháme, radíme, jistíme si záda. Jde nám o stejnou věc.

Realizuj své nápady

Přijdeš s novým projektem? Máš nápad, který má věcný i ekonomický smysl? Pokud nás přesvědčíš o tom, že ho umíš dotáhnout do konce, dostaneš potřebné zdroje a zelenou k realizaci.

Jsme rodina

Chováme se k sobě mile, slušně a vzájemně se respektujeme. Chceme se cítit v práci dobře, lépe se pak pracuje. K tomu nám pomáhá rodinná atmosféra a společný cíl.

Férový systém odměňování

Platíme podle výsledků. Operátoři výroby jsou placeni od vyrobených kusů a jejich nadřízení jsou motivováni na tom, aby se vyrábělo co nejvíce. Kdo firmě ušetří nebo vydělá peníze, pozná to na výplatě.

Zaškolení je samozřejmost

Máš zájem o novou pozici? Nemáš zkušenosti, ale jsi produktivní a máš motivaci? Ve výrobě tě zaškolíme, začneme od nuly, mistři pomohou. Pro kancelář existují pracovní postupy, vše se můžeš naučit.

Významná ocenění

ZLKL získalo v posledních deseti letech mnohá ocenění. Pravidelně se umísťuje v žebříčku 100 nejlepších firem a ve Forbes žebříčku největších rodinných firem.

Nejvíce jsme však pyšní na ocenění v prestižním programu Czech Best Managed Companies pořádaném firmou Deloitte. Jedná se o globálně uznávaný program, který oceňuje přední domácí soukromé společnosti. Mentoři posuzují a do hloubky prověřují veškeré informace na základě 4 pilířů – firemní strategie, produktivita a inovace, firemní kultura a finanční výkonnost.
Jen ti, co obstojí ve všech, cenu získají. V roce 2021 jsme úspěšně obhájili ocenění z roku 2020 a už si brousíme zuby na další!

Neusínáme na vavřínech
a denně se zlepšujeme

Czech best managed
companies 2020, 2021 a 2022

český lídr

českých 100
nejlepších firem

žebříček největších
rodinných firem v čr

top odpovědná firma

inovátor roku

cad pro inovátory

manažer roku

inovační hvězda

Firemní benefity

Stravenkový paušál a podnikové stravování

Poskytujeme stravenkový paušál, který průměrně odpovídá cca 2 440 Kč v čistém měsíčně. Obědy jsou zajištěné, výběr je z několika druhů jídel.

Výhodné volání a SMS

Nabízíme využití výhodných telefonních a datových tarifů pro tebe, rodinné příslušníky a blízké přátele. V nabídce vnitropodnikové sítě ZLKL u Vodafone je tarif neomezeného volání vč. dat nebo korunový tarif. Volání mezi členy sítě je zdarma.

Firemní anglická školka

V naší Medové školce se intenzivně používá anglický jazyk, individuální přístup k dětem a prvky waldorfské pedagogiky. Přispíváme 1000 Kč na školné a dáváme přednostní právo zápisu.

Firemní ubytovna

Ubytovna se nachází přímo v Lošticích a místo na dvoulůžkovém pokoji stojí zvýhodněných 4 600 Kč za měsíc. Společné je sociální zařízení, společenská místnost s TV a kuchyní. K dispozici pračky, wi-fi, parkoviště, úschovna kol. www.ubytovnalostice.cz

Sick days

Pracovník s měsíční mzdou (nebo-li THP) má po odpracování prvního celého kalendářního roku nárok na čerpání 2 sick days. Tento sick day nemusí být dopředu na rozdíl od dovolené schválený.

Péče o zdraví

Podpora zdraví a imunity je důležitá v každém věku, proto můžeš čerpat až 4 000 Kč ročně na nákup produktů pro zdraví v lékárně Dr. Max.

Bezúročná půjčka

Po 3 letech spolupráce můžeš požádat o bezúročnou půjčku ve výši 54 000 Kč. Tvůj přímý nadřízený návrh vč. svého doporučení postupuje nejvyššímu vedení. To pak rozhoduje o udělení půjčky.

Káva a občerstvení

Na pracovištích se nacházejí automaty na občerstvení a kávu. Ceny kávy a dalších nápojů jsou velmi lákavé.

Jazykové kurzy

Pokud používáš při práci cizí jazyk (angličtinu, ruštinu…), můžeš se zúčastnit jazykových kurzů se špičkovými lektory. Dle dosažené jazykové úrovně a dle výše využití jazyka navštěvuješ buď individuální, nebo skupinové lekce.

Oslava jubileí

Jako zaměstnanec, který ve firmě pracuje dvacet a více let, získáš ke každému pětiletému výročí, jak osobnímu, tak s firmou, den placeného volna navíc a k tomu krásný dárek v podobě ozdravného a relaxačního pobytu pro tebe a blízkou osobu jako doprovod.

Líbí se ti u nás?
Mrkni na volné pozice

Pořád to není ono?
vytvoř si svoji pozici