Obsluha CNC strojů - zaškolíme

Obrobna

Chceš pracovat na zajímavých projektech pro elektro nebo automotive průmysl? U nás se můžeš realizovat. Právě spouštíme projekt pro BOSCH, tento projekt bude běžet několik let, a to je pouze 1 z mnoha dalších projektů. Hledáme pro něj jak zkušené obráběče, tak i pracovníky ke kompletnímu zaškolení, kteří nejprve mohou získat jistotu u jiných strojů.

Jaká bude tvoje náplň práce?

Vložíš materiál do stroje, spustíš tlačítkem program. Po skončení cyklu vyjmeš výrobek, očistíš ho, změříš a uložíš do přepravky. Postupně se jako operátor naučíš nastavit korekci (nutné v případech, kdy stroj přestane vyrábět v toleranci měření). Dále se naučíš rozjet výrobu na stroji, navézt si materiál na noční směně a pracovat na různých strojích. Zaučení probíhá pod dohledem ostatních pracovníků, na ranní směně je k dispozici seřizovač (který nastaví výrobu a udělá program) a mistr. Na noční směnu půjdeš až po zaškolení.

 • Výhodou je vzdělání ve strojírenství a praxe obsluhy CNC strojů.
 • Dobré čtení výkresové dokumentace a znalost měřidel.
 • Pokud to nemáš, NEVADÍ, u nás máš možnost se to naučit, začneš na jednodušší práci a postupně se vypracuješ.

Co ti můžeme nabídnout?

 • Rekvalifikace/zaškolení na obsluhu CNC strojů
 • Prostředí rodinné firmy – 27 let tradice
 • Stabilitu práce
 • Možnost přesčasů, které proplácíme daný měsíc!
 • Pravidelnou valorizaci mezd
 • Třísměnný provoz
 • Moderní strojový park vč. robotizovaných pracovišť
 • Odborný a profesní rozvoj

Co tě čeká v ZLKL jako první?

Nejdříve se svoji práci naučíš. Budeš se dívat, jak to dělají ostatní, a pak si to vyzkoušíš i ty. Postupně se jako operátor naučíš nastavit korekci (nutné v případech, kdy stroj přestane vyrábět v toleranci měření). Dále se naučíš rozjet výrobu na stroji, navézt si materiál na noční směně, a pracovat na různých strojích. Zaučení probíhá pod dohledem ostatních pracovníků, na ranní směně je k dispozici seřizovač (který nastaví výrobu a udělá program) a mistr. Na noční směnu půjdeš až po zaškolení. Většinou budeš obsluhovat 2 až 3 stroje, výrobní cyklus je od několika minut až po půl hodiny, je tedy dost času na vše.

Výhody práce ve výrobě

Přesčasy proplácíme
každý měsíc

Platíme od
vyrobeného kusu

Normy jsou splnitelné
a odpovídají realitě

Vstřícný a spravedlivý
mistr

Řádné pracovní ochranné
pomůcky a nástroje

Dodržujeme bezpečnost
práce

Záleží na tobě kolik si vyděláš!

Průběh výběrového řízení

I. krok

CV

Pošli životopis – stručný, strukturovaný a s kontaktem na tebe.

II. krok

pohovor s
nadřízeným

Bude vám to spolu klapat? Poznejte se a sdělte si poslední detaily!

Kde budeš pracovat a další detaily

Tvoje pracoviště


Obrobna

Dodáváme našim zákazníkům produkty v té nejvyšší možné kvalitě a ve smluveném termínu. Provádíme opakovaně menší série pro stálé zákazníky nebo děláme velkosériovou výrobu, plánovanou na několik let dopředu. Využíváme jak nejmodernější technologie, tak i starší, velmi osvědčené stroje. Používáme horizontální nebo vertikální soustruhy a obráběcí centra.

Obrobna funguje na třísměnném provozu, pracujeme od pondělí do pátku. V rámci pracovní přestávky je k dispozici automat na kávu a výdejna obědů. Uplatnění u nás nacházejí šikovní obráběči, programátoři CNC strojů nebo také seřizovači. Uvítáme však každého, koho baví technika, nebojí se čtení výkresové dokumentace a rád se naučí obsluhovat CNC stroje. Naši obráběči nejsou jen číslem v databázi, každý je v něčem dobrý a s každým, kdo odvádí dobré výsledky, počítáme i do budoucna. Pokud hledáme nové programátory, seřizovače nebo mistry, vždy se nejdříve rozhlížíme v našich řadách. Pracovní prostředí máme čisté, příjemné a stále pracujeme na jeho zlepšení.

Ukázka provozu


Video z oddělení obrobny

Díky masivním investicím patří divize obrábění ZLKL mezi jedny z nejmoderněji vybavených Job-Shopů ve střední Evropě.

Pojďte to zkusit

  Pro rychlejší a jednodušší spolupráci pošli své zkušenosti.


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů *

  Dám na to pozor!

  Právě odesláno!

  Brzo se ti ozveme.
  Děkujeme za tvůj zájem.