Specialista náboru – hledáš příležitost v HR?

Chceš uplatnit svoje nápady? Oceníš v rámci náboru svůj vlastní projekt? Důležité je tvé nasazení, praxe není rozhodující.

Pojď k nám naplnit své ambice!

Jaký bude hlavní výsledek tvé práce?

  • Tvým výsledkem práce budou šikovní lidé přijatí do firmy tak, aby nám pomohli naplňovat firemní vize a měli radost ze svého i týmového úspěchu.
  • Zaměstnáváme i cizince a víme jak na to. Potřebujeme, aby si to někdo vzal na starost a věnoval se tomu – díky tomu zajistíme trvalý příliv zaměstnanců do výroby.

Co ti za tvé výsledky nabídneme?

  • Předání naší dobré praxe a pomoc při zaškolení.
  • Realizaci vlastních náborových strategií – uplatni své nápady.
  • Motivační plán – odměny z realizovaných zakázek.
  • Tvá denní náplň bude velmi pestrá.
  • Můžeš postupně růst a plně uplatnit své schopnosti, talent, potenciál. Kam až vyrosteš, je na tobě.

Co se ti k práci bude hodit?

  • Komunikativní AJ a/nebo RJ
  • Zkušenosti na sociálních sítích

Přidej se k nám, je ten správný čas se zapojit a podílet se na firemní cestě stát se evropským leadrem!

Průběh výběrového řízení

I. krok

CV

Pošli životopis – stručný, strukturovaný a s kontaktem na tebe.

II. krok

dotazníky

Pokud tvůj životopis zaujme, pošleme ti dotazníky, které vyplníš on-line z pohodlí domova.

III. krok

test

Přijdeš k nám na test pracovního potenciálu (není znalostní) a krátké ověření práce s počítačem.

IV. krok

pohovor s
personalistou

Po testech následuje rozhovor s personalistou, připrav si otázky na vše, co tě zajímá!

V. krok

pohovor s
nadřízeným

Bude vám to spolu klapat? Poznejte se a sdělte si poslední detaily!

Kde budeš pracovat a další detaily

Pracoviště a kolegové v ZLKL

Ukázka provozu

Video z oddělení obrobny

Pojďte to zkusit

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů *

    Dám na to pozor!

    Právě odesláno!

    Brzo se ti ozveme.
    Děkujeme za tvůj zájem.